Korduma kippuvad küsimused

Üldine

Anname endast parima, et teie saadetis jõuaks teieni nii kiiresti kui võimalik. Tavaliselt saame teile kohandatud toote valmistada 3-4 tööpäeva jooksul. Tarneaeg sõltub kullerist, kuid tavaliselt võtab see veel 3-4 tööpäeva.
Tarne on tasuta.
Lisateavet maksmise ja saatmise kohta leiate jaotisest Saatmine ja maksmine.
Jah, meil on palju kogemusi peeglite pakkimise ja transportimisega ning kahjustused on praktiliselt olematud või esinevad väga harva. Kahjustuse korral tuleb kauba kättesaamisel täita raport ja tavaliselt lahendatakse olukord uue toote saatmisega.
Kui teil on allahindluskood, rakendage seda tellimuse viimases etapis ("Edasi kassasse → Tellimus → Kas teil on allahindluskupong?"). Pärast sellele klõpsamist ilmub kast, kuhu saate sisestada oma allahindluskoodi). Soodustus arvatakse maha tellimuse lõpus.

Tootega koos

Otse peegli peal, standardselt keskel, on 3 lainet sümboliseeriv nupp, mis lülitab kütte sisse ja välja.
Uduga kaetud peegel hakkab umbes 2 minuti jooksul keskelt selginema. Kogu peegli pikkuses kestab see umbes 5 minutit. Soovitame soojendusmati enne duši all käimist sisse lülitada, et soojendusmatt soojeneks ja peegel ei udustuks.
Kütteseadmel ei ole sisseehitatud taimerit, seega peate kütte sisse, kuid ka välja lülitama.
See sõltub iga kliendi isiklikust eelistusest, kuid kui valite puutetundliku lüliti, ei kaota te võimalust kontrollida ja reguleerida valgustuse intensiivsust vastavalt vajadusele.
Jah, see on võimalik. Kõik tuleb meiega konsulteerida või kirjutada märkustesse tellimisel.
Jah, peegel mäletab alati viimati tehtud seadistusi.
Jah, peeglivalgustus on piisav, kuid seda tuleks kasutada peamiselt detailide valgustamiseks ja dekoratiivsetel eesmärkidel. Lisaks LED peeglile soovitame vannituba valgustada veel ühe peamise valgusallikaga.
Meie kliendid valivad vannitoa jaoks kõige sagedamini jahedama valgustemperatuuri, st 4000-7000K. Esikusse ja teistesse ruumidesse soovitame 3000-4000K.
Peegel ei ole mõeldud otse pistikupessa ühendamiseks. Tagaküljel on elektrijuhtmed, mis tuleb ühendada seinast väljuvale juhtmele. Soovitame jätta juhtmete ühendamise asjatundjate hooleks.

Fotod rahulolevatelt klientidelt

Kas teie vannituba või mõni muu koht on kaunistatud DARAMIO peegliga?
Meil on väga hea meel, kui näitate meile peeglit. Palun saatke meile fotod e-posti teel: info@daramio.com..
Sotsiaalmeedias jagamisel ärge unustage lisada postitusele #Daramio või märgistada meid @daramio_com.

@daramio_com
Daramio - kliendi foto peeglist
Daramio - kliendi foto peeglist
Daramio - kliendi foto peeglist
Daramio - kliendi foto peeglist
Daramio - kliendi foto peeglist
Daramio - kliendi foto peeglist
Daramio - kliendi foto peeglist
Daramio - kliendi foto peeglist